O nás pro Vás...

 

 

        Naším  prvořadým cílem je zajišťovat klientům komplexní služby při nákupu a prodeji nemovitostí, při jejich pronájmu. Soustředěnost klademe na oblast obchodu s byty, domy, pozemky a komerčními objekty.  

Uvědomujeme si, že konkurence na realitním trhu je silná, ale je silná i kvalitou poskytovaných služeb? Činnost naší realitní kanceláře není zaměřena na docílení krátkodobého zisku, ale na dlouhodobé, pečlivé práci pro klienta, jeho ochranu, bezpečí, jistotu = 100 % profesionalitu, kultivovanost a etiku při obchodování s nemovitostmi.

Pro dosažení co nejvyšší míry profesionality spolupracujeme se  specializovanou advokátní kanceláří. Nespornou výhodou této spolupráce je i možnost ověřování podpisů, advokátních úschov, atd.

Z úspěchů se těšíme o to více, že klienti s nedobrou zkušeností s některými ‚konkurenty‘ se přesvědčují jen o výše uvedeném a jejich očekávání jsou naplněna. Skutečnost, že svoji spokojenost přenáší na další kolegy, známé apod., kteří nás poté s důvěrou vyhledávají, je optimálním poděkováním za naše služby.