Dobrý den paní Duspivová, děkujeme za zprávu a za vše, co jste pro nás udělala a přejeme vše dobré do dalších let. Hejdukovi

____________________________________________________________________

Dobrý den,

děkuji za zaslání a také za rychlé a pohodové vyřízení převodu.

Mějte se moc krásně.

 

Petra Lhotáková

____________________________________________________________________

Dobry den,
u Assetreality a u pani Libuse Duspivove by jsem se chtel podekovat za absolutne korektni , rychlou a prijemnou spolupraci s prodejem nemovitosti.
Co bylo pro me dulezite ze jsem byl ihned informovan o sebemensim pohybu co se tykalo prodeje nemovitosti,nemusel jsem se prakticky o nic starat.
Behem 3 mesicu byla nemovitost prodana a penize za ni na mem konte.

financne absolutne korekt,  zadne problemy, ferove smlouvy.

Jaroslav Novotny, Frankenthal, B.R.D.
Paní Duspivová,
ráda bych Vám poděkovala za Vaše služby, s kterými jsme při už uskutečněných třech prodejích nemovitostí a jedné koupi byli maximálně spokojeni. Jestliže bychom se rozhodli, ať už my nebo příbuzní a známí, prodat nebo koupit nemovitost, obrátíme se vždy rádi na služby Vaší realitní kanceláře. Přeji Vám úspěch v další činnosti.

Václava H.

 


 

"Služeb realitní kanceláře ASSET REALITY jsme využili již třikrát - ve 2 případech se jednalo o prodej a v 1 případě o nákup nemovitosti.
Během spolupráce s paní Libuší Duspivovou jsme byli pokaždé maximálně spokojeni a pokud bychom potřebovali jakoukoli další pomoc v oblasti prodeje / nákupu / poradenství v oblasti nemovistostí, zcela určitě se obrátíme opět na tuto firmu !
Shodou okolností byly všechny 3 zmíněné případy poměrně komplikované, časově i administrativně velice náročné. U paní Duspivové si ceníme její stoprocentně profesionální činnosti, rychlého řešení veškerých dílčích úkonů, ale zejména jejího individuálního přístupu ke klientovi a enormního osobního nasazení i v situacích, které přesahovaly rámec jejích standardních povinností.
Myslíme si, že právě tento individuální přístup povyšuje realitní kancelář ASSET REALITY nad úroveň mnohých velkých, rádoby "renomovaných" , ale ve své podstatě  příliš anonymních firem pracujících v této branži. Jsem rád, že mohu touto formou poděkovat paní Duspivové za veškerou ochotu a pomoc a vřele doporučuji všem potenciálním klientům využít služeb této firmy.
S pozdravem Ing. Michal Ludvík s rodinou "